programok és események

     2010-2011

szeptemberoktóbernovemberdecemberjanuárfebruármárciusáprilismájus

JÚNIUS

 

01. szerda
     08. szerda
Művészeti kiállítás a földszinti folyosón
 
02. csütörtök
 
14.00: Városi pedagógusnap - Balaton Színház
 
03. péntek
 
08.00: Trianoni megemlékezés.
 
03. péntek
 
09.30: Táncház az 5. és 6. évfolyam számára
 
03. péntek
 
12.30: Szuperbringa program a rendőrség szervezésében
 
06. hétfő
 
Trianoni vetélkedő
 
06. hétfő
      07. kedd
07.00-12.00 és 13.00-16.30:   Napközi befizetés -
 
09. csütörtök
 
Ausztriai kirándulás, túra
 
10. péntek-
   
12. vasárnap
 
Németországi kirándulás

 
15. szerda
 

Utolsó tanítási nap
 

18. szombat
 
09.00: Ballagás: a 6.7. és 8. évfolyam részvételével
 
18. szombat
 
10.30: Tanévzáró ünnepély
 

fel

MÁJUS

 

01. vasárnap
 

Május elseje a munka ünnepe
 

02. hétfő
 
09.00: GEOPARK által meghirdetett természetvédelmi verseny Zánka
 
02. hétfő
 
09.00: "Csicsergők" címmel népdaléneklési verseny Gyenesdiás
 
03. kedd
 
07.00-10.00: Papírgyűjtés
 
03. kedd
      04. szerda
Atlétika diákolimpia megyei fordulója - Zalaegerszeg
 
05. csütörtök
 
13.00: "Zseni-ális" címmel a Zalai tehetségekért verseny Sármelléken
 
06. péntek
    07. szombat
 
07.00- A 8. b osztály kirándulása Pécsre

 
09. hétfőtől
   13. péntekig
"Tavaszköszöntő" műsorok alsó tagozaton Édesanyák és
 Nagymamák számára
 
10. kedd
      11. szerda
07.00-12.00 és 13.00-16.30:   Napközi befizetés -
 
11. szerda
 
09.00 "Falusi Krónika" országos vers- és prózamondó verseny
 
12. csütörtök
 
"Szivárvány" anyanyelvi verseny országos döntő Budapest
 
14. szombat
   15. vasárnap
"NyelvÉsz" verseny országos forduló Szeged
 
16. hétfő
   20. péntek
Erdei iskola 3.b, 4.a, 4.b osztály Visegrád
 
16. hétfő
   20. péntek
Erdei iskola  5.a, 5.b osztály Fenyőfő
 
25. szerda
 
08.00: Országos kompetenciamérés
 
25. szerda
  26. csütörtök
07.00-12.00 és 13.00-16.30: Menza befizetés
 
28. szombat
 

10.00: Gyermeknap külön kiírás szerint
 

fel

ÁPRILIS

                                         

 

02. szombat

 
09.00: Teleki Pál országos földrajz-földtan verseny megyei forduló - Zalaegerszeg
 
02. szombat
   
10.00: Kalmár László matematikaverseny megyei forduló iskolánkban
 
05. kedd
 
14.00: Megyei fizikaverseny 7. osztályosoknak - Zalaegerszeg
 
06. szerda
   07. csütörtök
 
08.00-: Leendő első osztályosok beíratása

 
08. péntek
 
Nyelvész verseny megyei fordulója - Zalaegerszeg
 
09. szombat
 
09.00: Hermann Ottó biológiaverseny megyei fordulója - Zalaegerszeg
 
09. szombat
 
10.00: Simonyi verseny megyei forduló - Zalaegerszeg
 
11. hétfő
 
17.00: Fogadó óra alsó és felső tagozat számára
 
11. hétfő
     12. kedd
 
09.00: Kutató Gyerekek Tudományos Konferenciája - országos forduló

 
12. kedd
  13. szerda
 
07.00-12.00 és 13.00-16.30:   Napközi befizetés -

 
15. péntek
 
14.00: Bendegúz Nyelvész verseny országos fordulója iskolánkban
 
15. péntek
 
Országos Weöres Sándor Gyermekszínjátszó találkozó
 
15. péntek
 

Szünet előtti utolsó tanítási nap
 

27. szerda
 

Szünet utáni első tanítási nap
 

27. szerda
  28. csütörtök
07.00-12.00 és 13.00-16.30: Menza befizetés - felső tagozat
                                                    

fel

MÁRCIUS

                                                            

 

02. szerda
 
16.00-17.00: Ovis sportfoglalkozás a tornateremben
 
04. péntek
   
15.00: Felsős farsang
 
04. péntek

 
14.00: " Szép magyar beszédért" vers- és prózamondó verseny a városi Könyvtárban
 
05. szombat
 
09.00: Játszóház ovisok részére a leendő elsős tanító nénik vezetésével
 
09. szerda
 
09.00: Kutató Gyerekek Tudományos Konferenciája - Zalaegerszeg
 
09. szerda

 
13.00: Mezei futóverseny - városi városkörnyéki diákolimpia - Egry
                       elhalasztva! - új időpont: március 17. csütörtök
 
09. szerda
 
16.00-17.00: Ovis sportfoglalkozás a tornateremben
 
09. szerda
  10. csütörtök
 
07.00-12.00 és 13.00-16.30:   Napközi befizetés -

 
10. csütörtök
 
14.00: Helyesírási verseny - 3-4. évfolyam számára
 
10. csütörtök
 
14.00: Német nyelvi verseny megyei forduló - Zalaegerszeg
 
11. péntek
 
10.00: Március 15-i iskolai ünnepély, koszorúzás Egry József házánál
 
12. szombat
 
Gergely-napi Művészeti Fesztivál Gyenesdiás
 
15. kedd
 

Március 15. - Nemzeti ünnep
 

16. szerda
 
16.00-17.00: Ovis sportfoglalkozás a tornateremben
 
17. csütörtök
 
10.00: Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny
 
17. csütörtök
 
13.00: Mezei futóverseny - városi városkörnyéki diákolimpia - Egry
 
18. péntek
 
14.00: Zrínyi Matematikaverseny megyei eredményhirdetés - Zeg.
 
19. szombat
 
08.00-13.00: Tálentum nap, külön program szerint
 
21. hétfő
 
09.00: Toborzódalos találkozó a Színházban
 
22. kedd
 
14.00: Kőrösi Csoma Sándor megyei szövegértő verseny Nagykanizsa
 
23. szerda
 
16.00: Ovis sport kiválasztó foglalkozás a tornateremben
 
25. péntek
 
09.00: XXII. Bátaszéki matematikaverseny országos döntő
 
25. péntek

 
10.30: Apáczai Tehetségkutató Komplex Természettudományi Verseny
         országos döntő - Budapest
 

 
28. hétfő
 
09.00: Kutató Gyerekek Tudományos Konferenciája - területi forduló
 
29. kedd
 
14.00: Varga Tamás matematikaverseny országos döntő - Zalaegerszeg
 
29. kedd
  30. szerda
07.00-12.00 és 13.00-16.30: Menza befizetés - felső tagozat
                                                    
30. szerda
 
08.00-10.00: Bemutató órák / leendő elsős tanító nénik vezetésével
 

fel

FEBRUÁR

 

01. kedd
   
17.00: Szülői értekezlet - alsó tagozatos tanulók szülei számára
 
02. szerda
 
14.00: Öveges József fizikaverseny - 8. évfolyam számára
 
03. csütörtök
 
14.00: Süsü bérletesek számára előadás a Színházban
 
08. kedd
 
14.00: Történelmi verseny - megyei forduló - Zalaegerszeg
 
08. kedd
  09. szerda
 
07.00-12.00 és 13.00-16.30:   Napközi befizetés -

 
09. szerda
 
"Szép magyar beszéd" verseny - megyei forduló
 
14. hétfő
 
13.00: Közlekedési ismeretek verseny - megyei forduló - Zalaegerszeg
 
14. hétfő
 
14.00: Apáczai Tehetségkutató Komplex Természettudományi Verseny
         megyei forduló - Zalaegerszeg
 
15. kedd
 
13.00: Testünk Titkai és A természet csodái verseny - iskolánkban
 
16. szerda
 
14.00: Simonyi helyesírási verseny - iskolai forduló
 
17. csütörtök
 
14.00-16.00: Fizikaverseny - iskolai forduló 7. évfolyam
 
18. péntek
 
14.00: Zrínyi Ilona matematikaverseny - megyei forduló iskolánkban
 
21. hétfő
 
10.00-12.00: OviSport rendezvény óvodások számára
 
23. szerda
 
09.00: Népdaléneklési verseny - megyei forduló - Gyenesdiás
 
23. szerda
 
14.00 és 17.00: Színházlátogatás - Légy jó mindhalálig
 
23. szerda
  24. csütörtök
07.00-12.00 és 13.00-16.30:   Menza befizetés - felső tagozat
                                                    
25. péntek
 
14.00: Nyelvész verseny - iskolai forduló
 
26. szombat
 
16.00: Wass Albert vers- és prózamondó verseny a Színházban
 

fel

JANUÁR

 

02. vasárnap -
     07. péntek
 
SÍ TÁBOR - Gerlitzen

 
10. hétfő
 
14.00: Bátaszéki matematikaverseny megyei forduló - Keszthely
 
11. kedd
 
14.00: Varga Tamás matematikaverseny megyei forduló - Zalaegerszeg
 
11. kedd
  12. szerda
 
07.00-12.00 és 13.00-16.30:   Napközi befizetés -

 
11. kedd
 
14.00: Német nyelvi ország ismereti verseny
 
12. szerda
 
14.00: Angol nyelvi ország ismereti verseny
 
12. szerda
 
14.00: Szép magyar beszéd területi fordulója iskolánkban
 
13. csütörtök
 
14.00: Színházlátogatás alsós bérleti előadás: 1.a, 1.b, 2.a, 2.b és 3.b
 
14. péntek
 
Az I. félév vége
 
20. csütörtök

 
14.00: Anyanyelvi nap a humán munkaközösség szervezésében.
           Himnuszmondó verseny, a vershez illusztráció készítése
 
21. péntek
 
A félévi értesítők kiosztásának határideje
 
21. péntek
 
14.00: Filmklub alsó tagozatos napközis tanulók számára
 
22. szombat

 
10.00: Központi írásbeli felvételi vizsga a 9. évfolyamra jelentkezők számára, a megjelölt középiskolában
 
25. kedd
 
14.00: Angol nyelvi verseny megyei fordulója - Zalaegerszeg
 
26. szerda
  27. csütörtök
 
07.00-12.00 és 13.00-16.30:   Menza befizetés - felső tagozat
                                                    
 
28. péntek
 
 Félévi értekezlet - Tanítási szünet a diákok számára
 
31. hétfő

 
13.00: Sakk diákolimpia városi-, városkörnyéki korcsoportos csapat bajnokság - Egry kistornaterme
 
31. hétfő
 
17.00: Szülői értekezlet - felső tagozatos tanulók szülei számára
 

fel

                                       

DECEMBER

 

03. péntek

 
14.00: Első osztályosok látogatása az óvodákba, Mikulás napi műsorral kedveskednek a gyerekeknek
 
03. péntek

 
14.00: Délutáni foglalkozás keretében Mikulás disco az alsó tagozatos napközis gyerekeknek
 
04. szombat

 
09.00: Sakk diákolimpia megyei korcsoportos egyéni bajnokság
 - Nagykanizsa
 
07. kedd
  08. szerda
 
07.00-12.00 és 13.00-16.30:   Napközi befizetés -

                                               
10. péntek
 
"Advent fényei" művészeti találkozó - Pacsa
 
11. szombat

 

 MUNKANAP "A" hét hétfő szerint tanítunk, a napköziseknek ebéd után összevont napközi lesz.
 

12. vasárnap
 
Arany János anyanyelvi verseny országos döntője
 
13. hétfő
 
13.00: Az 1-2. osztályosok Vörsre kirándulnak
 
14. kedd
 
13.00: A 3-4. osztályosok Vörsre kirándulnak
 
14. kedd
 
14.00: Országos történelem tanulmányi verseny iskolai forduló
 
15. szerda
 
14.00: Bod Péter könyvtárhasználati verseny iskolai fordulója
 
15. szerda
  16. csütörtök
 
07.00-12.00 és 13.00-16.30:   Menza befizetés - felső tagozat
                                                      /december hónapra/
 
17. péntek
 
15.00: Karácsonyi műsor a Színházban. Részletek az aktuális oldalon.
 
18. szombat
 
MUNKANAP "A" hét kedd szerint tanítunk
 

fel

NOVEMBER

 

09. kedd

 
14.00: Kun Sándorné előadása művészeti iskolások részére - Beszédtechnika, mozgástechnika bemutató óra A/4 és A/6 évfolyamnak
 
09. kedd
  10. szerda
 
07.00-12.00 és 13.00-16.30:   Napközi befizetés -
                                                   /november hónapra/
 
13. szombat
 
19.00: Alapítványi bál
 
16. kedd
 
14.00: Varga Tamás Matematikaverseny iskolai forduló
 
16. kedd
 
14.00: Országos angol nyelvi verseny iskolai forduló
 
16. kedd

 
11.00: Rendkívüli drámaóra Kocsis Eszterrel /Stúdium Színház Zalaegerszeg A/4
 
16. kedd

 
13.00: Rendkívüli drámaóra Kocsis Eszterrel /Stúdium Színház Zalaegerszeg A/6
 
17. szerda
 
14.00: Ifjúsági bérletes előadás Toldi bérlet /Valahol Európában
 
17. szerda
 
18.00: Ifjúsági bérletes előadás Szendrey bérlet /Valahol Európában
 
18. csütörtök
 
14.00: Országos német nyelvi verseny iskolai forduló
 
19. péntek
 
13.00: Newton Kupa - Vajda János Gimnázium
 
22. hétfő

 
13.00: Sakk diákolimpia városi-, városkörnyéki korcsoportos egyéni bajnokság - Egry kistornaterem
 
22. hétfő
 
KGYTK jelentkezési határidő Zalabér
 
23. kedd

 
13.00: Tiszán innen - Dunán túl országos népdaléneklési verseny területi forduló Keszthely
 
24. szerda
   25. csütörtök
 
07.00-12.00 és 13.00-16.30:   Menza befizetés - felső tagozat
                                                      /december hónapra/
 
24. szerda
 
14.00: Országos Közlekedési Ismeretek verseny iskolai forduló 4. és 8. évfolyam
 
29. hétfő
 
Művészeti iskolások színházlátogatása - Zalaegerszeg
 
30. kedd
 
14.00: Kazinczy verseny iskolai fordulója
 

fel

                             

 

OKTÓBER

 

01. péntek
 
11.00: Zene Világnapja - hangverseny a Színházban
 
06. szerda
 
08.00: Megemlékezés - emlékműsor az Aradi vértanuk tiszteletére
 
07. csütörtök

 
13.00: Keszthely Városi és Városkörnyéki Labdarúgó Diákolimpia
Városi Sporttelep Balaton-part IV. kcs. fiú

 
12. kedd

 
13.00: Keszthely Városi és Városkörnyéki Labdarúgó Diákolimpia
Városi Sporttelep Balaton-part I. kcs. fiú
 
12. kedd
  13. szerda
 
07.00-12.00 és 13.00-16.30:   Napközi befizetés -
                                                   /október hónapra/
 
13. szerda

 
13.00: Keszthely Városi és Városkörnyéki Labdarúgó Diákolimpia
Városi Sporttelep Balaton-part IV. kcs. fiú
 
14. csütörtök
 
14.00: Mozgás Színház művészeti iskolás tanulók részére
 
15. péntek
 
14.30: Bolyai matematika csapatverseny - Zalaegerszeg
 
18. hétfő
 
14.00: Bátaszéki matematikaverseny iskolai forduló
 
18. hétfő

 
13.00: Keszthely Városi és Városkörnyéki Labdarúgó Diákolimpia
Városi Sporttelep Balaton-part II. kcs. fiú
 
20. szerda

 
A Rákóczi Szövetség által hirdetett rajz és irodalmi pályázat leadási határideje
 
20. szerda

 
13.00: Keszthely Városi és Városkörnyéki Labdarúgó Diákolimpia
Városi Sporttelep Balaton-part IV. kcs. fiú
 
21. csütörtök

 
13.00: Keszthely Városi és Városkörnyéki Labdarúgó Diákolimpia
Városi Sporttelep Balaton-part III. kcs. fiú
 
22. péntek
 
10.00: Iskolai ünnepély: Október 23.
25. hétfő
 
16.30 Szülői értekezlet felső tagozatosoknak és 17.00 Fogadó óra
25. hétfő
 
14.00: Arany János anyanyelvi verseny iskolai forduló
26. kedd
 
16.30 Szülői értekezlet alsó tagozatosoknak és 17.00 Fogadó óra
26. kedd
   27. szerda
 
07.00-12.00 és 13.00-16.30:   Menza befizetés - felső tagozat
                                                      /november hónapra/
 
29. péntek
 
09.00: Illyés Gyula szavalóverseny Hévíz
 
29. péntek
 
15.00: Idegen nyelvi nap felsős tanulóknak
 

fel

                                                           

 

SZEPTEMBER

 

01. szerda

 
08.00: Tanévnyitó ünnepély - a tornateremben
                 utána tanítási órák - órarend szerint
 
01. szerda
   02. csütörtök
 
07.00-12.00 és 13.00-16.30:   Menza befizetés - felső tagozat
                                                   /szeptember hónapra/
 
06. hétfő
 
17.00: Szülői értekezlet: Felső tagozat
 
07. kedd
 
16.30: Szülői értekezlet: Alsó tagozat
 
07. kedd
  08. szerda
 
07.00-12.00 és 13.00-16.30:   Napközi befizetés -
                                                   /szeptember hónapra/
 
28. kedd
   29. szerda
 
07.00-12.00 és 13.00-16.30:   Menza befizetés - felső tagozat
                                                      /október hónapra/
 
 

fel

Vissza: Névadónk